Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bod z Pelhřimova

31. 8. 2009

FK PELHŘIMOV o.s. - SK ROSTEX VYŠKOV 1:1 (0:0)

branky: 58´. 1:0 MACHAČ Marek, 75´. 1:1 ONDRA Petr

ŽK: FALTÝNEK Jakub (63´.)

rozhodčí: OBRŠLIK Pavel – FRIDRICHOVSKÝ Miroslav, DENEV Alex

diváků: 40

 

hráno v neděli 30. srpna 2009 od 12:30 na hlavním hřišti stadionu v Pelhřimově v rámci 3. kola dorostenecké divize sk. „D“, mladších dorostenců

 

SESTAVY:

 

FK PELHŘIMOV o. s. :

 

FALTÝNEK Tomáš (r. 1994) – ŠKODA Jiří ( r. 1993) (24´. MÁDL Patrik (r. 1994)), FALTÝNEK Jakub (r. 1993), MACHAČ Lukáš (r. 1993), ŠUSTR David (r. 1994) – BARTOŇ Filip (r. 1993), KUBÍK Martin (r. 1993), MACHAČ Marek „K“ (r. 1993), BURDA Michal )r. 1993) (46´. RYŠAVÝ Aleš (r. 1994)) – HORKÝ Jan (r. 1994), Hložek Jan ( r. 1993).

Na lavičce náhradníků byli připraveni do hry: HLOBEŇ Jiří ( r. 1994), SKOŘEPA Martin ( r.1994), NEDĚLČEV Ondřej (r. 1993), do brány KREJČŮ David (r. 1994)

 

SK ROSTEX VYŠKOV:

 

HOLÁSEK Tomáš – KUDÝN Jakub, CHALABALA Radek, SEDLÁŘ Roman, ŠPRTA František (71´. TUTTER Milan) – MRNUŠTÍK Lukáš, HORVÁTH Jakub (75´. URBANČOK Dominik), TUTTER Tomáš, GOTTVALD David – SÁDLÍK Tomáš (79´. JEŘÁBEK Lukáš), ONDRA Petr „K“ (77´. KLIMEK Ondřej). Od 77. minuty kapitánem týmu hráč č. 1 HOLÁSEK Tomáš.

Na lavičce náhradníků byl připraven do pole SURALA Martin

trenér: GOTTVALD Richard, vedoucí: UHLÍŘ Petr

 

 

Po neúspěchu staršího dorostu se pokoušeli uhájit sportovní čest Vyškova dorostenci mladší.

Svěřenci trenéra Gottvalda byli odhodláni potvrdit svou bilanci na hřištích venku, tříbodový zisk by znamenal uhájit 100%-ní bilanci na hřišti soupeřů.

V cestě jim stál nováček divize, jenž loni vyhrál krajský přebor dorostu.

 

V úvodních pěti minutách hry se mužstva oťukávala, domácí zkoušeli, co si budou moci (fotbalově)

dovolit na soupeře, jehož někteří hráči hráli ještě na jaře 2. dorosteneckou ligu.

Ono se ostatně v průběhu první půle nic mimořádného nestalo, ani jedno mužstvo si nevytvořilo jasnou gólovou šanci, pravdou je, že více byl zaměstnán Holásek v bráně Vyškova, než jeho kolega Faltýnek. Asi největší šance Vyškova se zrodila v minutě dvacáté třetí, po centru z pravého křídla řešil špatně situaci Petr Ondra. Pokud by neskákal na centr rybičku, ale volil střelu volejem, buď by jsme vedli, nebo by balon hledali ještě teď. Petr se rozhodnul pro zakončení hlavou, bohužel vůbec netrefil balon a ještě si málem zlomil nos o trávník pelhřimovského stadionu.

 

Do druhé půle ani jeden z trenérů nesáhnul ke střídání.

 

V druhém poločase se obraz hry v podstatě nezměnil, Pelhřimov měl mírnou územní převahu, z níž dokázal vytěžit vedoucí branku zásluhou Marka Machače. Domácí mohli přidat i pojistku, naštěstí jsme přežili bez úhony a tak se mohl soustavně koučující trenér Gottvald radovat z vyrovnání. Petr Ondra pět minut před koncem stanovil dělbu bodů.

 

Utkání mladšího dorostu Vyškova přineslo lepší představení nežli předchozí duel jejich starších kamarádů, obě strany se snažily o vstřelení branky (domácí pro jistotu, hosté pro bod), akce většinou byly vypracovány umem hráčů a ne individuálními chybami jednotlivců jako u st. dorostu.

Výkon byl kolektivní, nikdo nevyčníval do extrému, snad jen Tomáš Holásek podržel mužstvo při akcích soupeře, dobře si dirigoval obranu. Protipólem byl poctivý bek František Šprta, jenž měl smůlu a hrál na něj asi nejlepší hráč hostí. Sem tam se stalo, že Fero tekl jako Rakovec ve Velešovicích.

Kluci, díky za bod, myslím, že moc mladších dorostenců v Pelhřimově bodovat nebude...

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář